لوگو

طراحی مجله اینترنتی و وبسایت خبری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده مردم از اینترنت مجلات و خبرگزاری ها نیز به سمت این فضا کوچ کرده اند و کمتر دیده می شود که مردم از مجلات کاغذی استفاده کنند.

طراحی وب سایت های خبری و مجله اینترنتی راهکاری برای جذب مخاطبان اینترنت بود . مردم با کامپیوتر و گوشی های خود اخبار و مقالات را مطالعه می کنند و دیگر احتیاجی به خرید مجلات کاغذی نیست و این موضوع کار را برای کاربران راحت کرده است.

از طرفی مخاطبان مجلات نیز به صورت اینترنتی افزایش پیدا کرده است و طیف وسیعی از کاربران به سمت این مجلات مراجعه می کنند.

طراحی مجلات و سایت های خبری باید خیلی دقیق انجام شود و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است و دلیل آن بازدید بالای این نوع وب سایت ها است.به دلیل اهمیت موتور جستجوی گوگل در جستجوی مطالب طراحی باید کاملا براساس قوانین سئو انجام شود البته این موضوع را باید در نظر گرفت که علاوه بر طراحی ، موارد دیگری نیز بر روی سئوی یک وب سایت تاثیر گذار است و از آن موارد می توان به لینک سازی های داخلی و خارجی اشاره کرد.

یکی از ویژگی های مجلات اینترنتی تهیه مقالات است که اگر محتوا سازی و درج اطلاعات به صورت منظم و روزانه انجام شود تاثیر بسیار زیادی در موفقیت این نوع وب سایت ها دارد.

رادوی نمونه هایی از طراحی مجلات اینترنتی و وب سایت های خبری دارد که می توانید آنها را در قسمت نمونه کار ها مشاهده کنید. در صورتی که نیاز به طراحی وب سایت خبری یا مجله اینترنتی دارید با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

تکنولوژِی ها :
زبان برنامه نویسی :
سیستم مدیریت محتوا :